KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9658009
nr 965 8009
Tusch
signerad. Des Portes, Hund, bladets mått: 11x15
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:54:20
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
Friedensreich Hundertwasser